Merhabalar Sitemize Hoş Geldin, ForexTürk Ziyaretçisi!

Sitemizden daha iyi yararlanabilmek için giriş yapın.

Bilgi Belma Kuvancı şirketlerinde yatırım yapmayın!

umdubuli

Yönetici
Katılım
15 Eki 2021
Mesajlar
280
Belma Kuvancı şirketlerinde yatırım yapmayın! Eski millet vekilinin bir çok firma ile anlaşması var gibi görünüyor sosyal medyada ortaya konu oldu.

Bazı haberlerine ise erişim engeli alan Belma Kuvancının , bk holding, bk yatırım şirketlerinde yatırım yapmayın bu süreç adli bir süreçtir.
 

umdubuli

Yönetici
Katılım
15 Eki 2021
Mesajlar
280
Kendisinin bazı kişilerle bağlantılı olduğu iddia ediliyor. Belma Kuvancı konu hakkında açıklama yapması gerekiyor. Ama henüz Orta'da yok.
 

umdubuli

Yönetici
Katılım
15 Eki 2021
Mesajlar
280

Muğla merkezli çetenin 6 ilde sahte belgelerle 50 milyon dolarlık dolandırıcılık yaptığı ortaya çıktı. Aralarında holding sahibi Belma Kuvancı'nın da olduğu 10 kişi tutuklandı.​

belma kuvanci bk holding.png
Datça Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından başlatılan soruşturma kapsamında, arazi sahiplerini sahte belgeler ve sahte banka teminat mektuplarıyla kandırarak yüksek değerdeki arsa ve tarlalarını satın alıp, kurdukları paravan şirketler arasında devrederek dolandıran şüpheliler hakkında gözaltı kararı verildi. Muğla Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ile Mali Suçlar Büro Amirliği ekiplerince yapılan teknik ve fiziki takibin ardından Datça, Menteşe, Bodrum ve Milas ilçelerinin yanı sıra İstanbul, İzmir, Ankara, Tekirdağ ve Gaziantep'te belirlenen adreslere eş zamanlı operasyon düzenlendi.

Operasyonlarda holding sahibi Belma Kuvancı (39) ile M.Y. (36), Ö.S. (30), M.Ç (31), N.T.( 37), F.C. (43), G.C. (41), O Y.(35), M.G. (33), M F. (43) ve Y.K. (34) gözaltına alındı. Adreslerde yapılan aramalarda çok sayıda sahte sigorta belgesi, sahte banka teminat mektupları, dolandırılarak alınan tapular, sahte diplomat kimliği, 2 tabanca ile 52 mermi bulundu. 6 ilde gözaltına alınan 11 şüpheli, Datça'da adliyeye sevk edildi. Şüphelilerden aralarından holding sahibi Belma Kuvancı'nın da bulunduğu 10'u tutuklandı, M.F. ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

BÖYLE DOLANDIRMIŞLAR​

DHA'nın haberine göre, soruşturma kapsamında 2 kişinin daha yakalanması için çalışmalar sürerken, dolandırıcılık şebekesinin hedeflerine aldıkları kişilerin gayrimenkullerine değerlerinin çok üzerinde tekliflerde bulunup, kaparolar ödeyerek, kalan miktarları ise 'yurt dışından para gelince ödeme yapacağız' diyerek kandırarak dolandırdıkları belirlendi. Şebekenin bu yolla yaklaşık 50 milyon dolarlık vurgun yaptığı belirtildi. (HABER MERKEZİ)
 

Ankarabebesi

FT Üyesi
Katılım
11 Eki 2022
Mesajlar
2
Kaç kişiyi dolandırdı bu Belma umarım ömür boyu içeride kalır önemli olan bu kadının parası mutlaka yani kasası bulunmalı..
 

merdem

FT Üyesi
Katılım
17 Eyl 2022
Mesajlar
5
Eski millet vekili bu belma MHP'den.. şaşırmadım, sonra iyi partiye uye olmuş oradan sutlamislar. Ama nasıl bir boy varsa. Belmanin Arkasinda olan adam nereye bakıyor 😁
 
BaseDecode