Merhabalar Sitemize Hoş Geldin, ForexTürk Ziyaretçisi!

Sitemizden daha iyi yararlanabilmek için giriş yapın.

Dogecoin'in Fiyatı Keskin Bir Şekilde Yükseldi

Atmaca

Yönetici
Katılım
15 Eki 2021
Mesajlar
148
Dogecoin'in Fiyatı Keskin Bir Şekilde Yükseldi; Dogecoin fiyatı, geçen yıl kripto para birimini değer olarak ilk ona yükselttikten sonra, yalnızca doge çılgınlığı azaldıkça gerilemek için tekrar CoinMarketCap'in ilk ona girdi.

Dogecoin.png
Dogecoin'in rallisi, Musk'ın şirkete aylarca süren saldırısını takiben sosyal ağ Twitter'ı satın almak için bir anlaşmaya yaklaştığı ve dogecoin tüccarlarının Musk'ın dogecoin'i hizmete entegre edebileceğine bahse girdiği raporlarıyla ateşlendi .

Bununla birlikte, dogecoin, Musk'ın komedi skeç şovu Saturday Night Live'daki görünümünden önce geçen yıl Mayıs ayında belirlenen 75 sentlik zirvesinden yaklaşık %80 aşağıda kaldı.

Dün Musk, meme tabanlı bitcoin rakibi dogecoin'in nasıl geliştirileceğine dair düşüncelerini tekrar paylaştı, Musk kontrollü bir Twitter'a yeni spekülasyon doge desteği eklenebilir. Dogecoin ortak yaratıcısı Billy Markus, "dogecoin bir para birimi olarak ne kadar çok kullanılabilirse, o kadar iyi" önerdi, bunun bir "devrilme para birimi" olarak kullanılmasını istedi ve dogecoin "faydasını" iyileştirmek için bir ethereum yükseltmesi önerdi.
 
BaseDecode