Merhabalar Sitemize Hoş Geldin, ForexTürk Ziyaretçisi!

Sitemizden daha iyi yararlanabilmek için giriş yapın.

Luxus Garage, Luxus Sigorta , Gürkan Vural 'dan büyük vurgun!

darkreader

FT Üyesi
Katılım
8 Eki 2022
Mesajlar
4
Luxus Garage, Luxus Sigorta , Gürkan Vural 'dan büyük vurgun! Luxus Garage, Luxus Sigorta , Gürkan Vural büyük vurgun! Skandal detaylar ortaya çıktı, geçtiğimiz günlerde yakalanan çete lideri Belma Kuvancının ekibi içerisinde olan ve daha sonra mahkemece iddialara göre serbest kalan Gürban Vural Londra'ya kaçtı ve daha sonra, bir el tarafından aklanarak Türkiye'ye geldi..

Luxus Garage, Luxus Sigorta , Gürkan Vural.png

50 MİLYONLAR DOLAR KİMİN HESABINDA!​


Belma Kuvancı ve ekibinin milyonluk vurgunu sonrası paranın önemli kısmının Gürkan Vural isimli kişiye ait olan UNİEXPress de olduğu ve parayı aklamak için yeni firmalar ile faaliyetlerine devam edeceği iddia ediliyor.
belma kuvanci.png

Gürkan Vural'ın ingiltereye gidip Londra'da hangi dolandırdıkları kişilerin isimlerini , dolandırıcılık yönetemi ile zimmetine geçirdiği firmalarda çalışan kişilerin bilgilerini yabancı İstihbarat sevisi ile paylaşıp paylaşmadığı ise en çok merak edilen konular arasıda yerini aldı .

Belma Kuvancı Çetesi'nin örgütsel para trafiğini yöneten Gürkan Vural Uniexpress bankanın sahibi olarak bu şahsın dışarıda rahat bir şekilde gezmesi olası yeni dolandırıcılıkların finansmanı olacağı düşünülüyor.

Not: Bazı şeylerin bedeli olur. sen o bedeli ödeyeceksin, Gürkan Vural!
 

Ankarabebesi

FT Üyesi
Katılım
11 Eki 2022
Mesajlar
2
Luxus Garage : Otomobil alım satımında hizmet veriyor halen,, bir çok araçları var bu firmanın sahibi biraz karanlık bir tip sanırım.
Luxus Sigorta : Kendisini bir kaç yerde habe ryaptırıp algı yapmaya çalışmış sanırım, vatan millet sakarya gibi. UMARIM devletimiz bu tiplere gereken operasyonu yapar.
Gürkan Vural : Belma Kuvancı denen kişi ile yakın ilişkisi var, unutmayın Belma Kuvancı dolandırıcılık ve çete kurmaktan tutuklandı..
 

merdem

FT Üyesi
Katılım
17 Eyl 2022
Mesajlar
5
Bu firma Beşiktaş'ta sanırım yada isim benzerliği. Umarım Beşiktaş'ta olan yer değildir, bize çok yakın bu o yer orasiysa..
 
BaseDecode